28x

Baťa

Baťa se řadí mezi významné globální firmy s českými kořeny a je jedním z největších českých prodejců obuvi.

Proč Baťa?

Všechny společnosti Bata Group spojuje to, že si kladou za cíl rozvíjet a podporovat myšlenky a hodnoty, které provázejí firmu od jejího vzniku po více jak 120 let. Nejznámější baťovské heslo „Náš zákazník, náš pán“ stále platí a my všichni se jej snažíme svou prací naplňovat. Prvotřídní služby vidíme jako naši konkurenční výhodu a snažíme se je poskytovat zákazníkům ve všech úrovních našich činností.

Baťa v novém

Ačkoli Baťa slaví letos 125. výročí, nejsme zastaralá firma. Naopak, snažíme se jít kupředu a udržovat krok s dynamicky se vyvíjejícím trhem. Vsadili jsme na kampaň „Překvapivě Baťa“; chceme nabízet zákazníkům neustále něco nového, ať už to jsou stylové kolekce, nové kousky každý pátek nebo prodejny v novém konceptu a designu. Navázaná spolupráce s Taťánou a Ondřejem G. Brzobohatými nám pomáhají komunikovat kolekce neotřelým způsobem co nejširšímu spektru zákazníků.

Koho hledáme do svého týmu?

Hledáme spolupracovnice a spolupracovníky, kteří jsou srdcaři, umí či se chtějí naučit aktivně obsluhovat, radit zákazníkům a uplatnit svůj cit pro to, co lidem sluší. Hledáme do týmu ty, kteří chtějí poskytovat špičkový zákaznický servis a svým úsilím přispět k úspěchu značky, která vznikla v malém českém městě a podařilo se jí dobýt svět.

Seznam všech volných pracovních pozic u společnosti Baťa.


Přehled všech pracovních příležitostí
Praha
Plný úvazek - 168 hod / měsíc
mzda neuvedena
Studenti Ne
Praha
Plný úvazek - 168 hod / měsíc
mzda neuvedena
Studenti Ne
NEZTRÁCEJTE ČAS 
Nečekejte na vhodnou příležitost, vyberte a kontaktujte prodejnu, kde byste rádi pracovali.