Informace pro firmy

Nejsme pracovní portál

 

Nepoužívat tento nástroj,
znamená minout zájemce o práci,
kteří ji v nákupním centru sami hledají.

  

“Po pár měsících spolupráce jsme pochopili, že nejde o další inzertní portál. Jednoduchost používání služby pracevnakupnimcentru.cz nás mile překvapila. Výsledky hodnotíme pozitivně a cena 3.900,-Kč/měsíc se nám vyplatí i při počtu našich 9 prodejen v ČR, tedy dokáži si představit, že pro ostatní nájemce NC s desítkami prodejen se musí jednat o super efektivní nástroj.”

(Markéta Pražská, recruitment, Retail Fashion s.r.o., firma používá pro 9 prodejen v ČR od roku 2019)    

“Díky spolupráci s PráceVNC se podařilo výrazně snížit výdaje na inzerci u inzertních portálů, bez kterých se nyní po většinu roku zcela obejdeme. Navíc, úspora času je extrémní.”

(Zdeněk Špála, HR department, Hennes & Mauritz CZ s.r.o., firma používá pro více jak 40 prodejen v ČR od roku 2019)   

“Mnoho lidí se v dnešní situaci trhu práce hlásí samo nebo na základě vyzkoušených inzertních portálů. Velký počet CV automaticky neznamená kvalitní uchazeče. Proto používáme službu pracevnakupnimcentru.cz. V porovnání s inzertními portály dostáváme méně CV, ale od uchazečů, kteří si práci v nákupním centru sami našli a přesně vědí, na jakou pozici reagují.”

(Dominika Stašková, manažerka náboru Tesco Stores ČR a.s., firma používá pro více jak 20 prodejen v ČR od roku 2019)Kolik to stojí

Měsíční poplatek závisí pouze na počtu prodejen, které jsou na portále zveřejněny. Nezáleží na počtu pracovních nabídek ani na tom, jak dlouho jsou pracovní nabídky zveřejněny. I tím se lišíme od inzertních serverů.

Můžete začít přidávat pracovní příležitosti ihned, není potřeba čekat až po zaplacení prvního měsíčního poplatku.

Možnost ukončení nebo přerušení zveřejňování pracovních příležitostí je také okamžitá.   

Proč se zdá měsíční poplatek většině firem podezřele nízký?
Protože jsou zvyklé na pracovní portály, a to my nejsme.

 

Ceník

neomezený počet nabídek, neomezená délka trvání

  6 až 49
3.900 CZK (155 EUR)
měsíčně za všechny prodejny
  1 až 5
2.500 CZK (99 EUR)
měsíčně za všechny prodejny
  50+
inidividuálně
měsíčně za svoji prodejnu

 

Kdo a jak spravuje obsah

Jednotlivé pracovní nabídky, jejich znění, pozdější úpravy a reakce na nabídky si kompletně spravuje zástupce značky ze svého firemního účtu.
Správu pracovních nabídek zvládne každá osoba se základní znalostí práce na počítači, bez jakéhokoli zaškolení.
Jednotlivé pracovní nabídky může vkládat a upravovat přímo i sám manažer konkrétní prodejny (pokud má oprávnění).
Vytvoření a zveřejnění jedné pracovní nabídky trvá několik minut.
Informace o značce, počet a zařazení prodejen do nákupních center spravuje provozovatel webu (jedná se o stálé a jen občasně upravované informace).

 

Jaké mám čekat výsledky

Portál slouží nájemcům NC jako celoroční a jednotný způsob, jak zveřejňovat pracovní nabídky ve svých prodejnách v NC.
Celý portál, podpora ze strany nákupních center i obchodní podmínky jsou nastaveny tak, aby nájemci NC používali portál dlouhodobě a nemuseli přemýšlet, zda už vyprší platnost inzerátu nebo zda mohou přidat ještě aktuální nabídku na sezónního brigádníka. 

 

Proč tady jsou všechna nákupní centra v republice a jak je možné, že skoro všichni nájemci z nákupních center začínají používat tento portál?

Čím více NC bude zapojeno, tím větší publicitu celý portál získá a tím lepší výsledky mohou nájemci NC očekávat.
Nákupní centra přímo a dlouhodobě zajišťují PR celému portálu, protože je i v jejich zájmu, aby nájemci měli kvalitní personál a dobré finanční výsledky.
Pro nájemce NC jsme jedinou možností, jak jednotným a jednoduchým způsobem pracovat s nabídkami práce v celé ČR, po celý rok.
Navíc, služba vznikla na základě reálné potřeby nájemců sjednotit nábor personálu, tudíž už před spuštěním portálu existovala poptávka po tomto typu služby.

 

Koho mám po ruce a kdo mi pomůže

Portál nepracuje jako nastavený robot bez možnosti lidského zásahu, a proto mají správci webu možnost zasáhnout do jeho obsahu téměř kdykoli a okamžitě. Nemusíte se tedy obávat, že by se na provedení úpravy čekalo několik hodin nebo že byste museli volat technického administrátora mimo ČR.

Náš tým vám pomůže správně publikovat informace a spravovat jednotlivé pracovní nabídky, které si dříve či později budete spravovat sami, protože to už nemůže být jednodušší.

Na začátku, když se s portálem a vkládáním nabídek teprve seznamujete, jsme vám k dispozici při každém kroku jak emailem, tak telefonicky. Nemusíte se obávat nám zavolat ani kvůli maličkosti, s kterou si nevíte rady.

 

Chci si jen zkusit vložit nabídku

Je logické, že si budete chtít nejprve vyzkoušet, jak jednoduché je vkládání pracovních nabídek a vlastně jaké všechny možnosti portál nabízí.
Ano, existuje možnost si vyzkoušet práci s portálem. V takovém případě nám zavolejte nebo napište email a během 15 minutového telefonátu jsme schopni Vám založit účet a provést Vás krok za krokem vytvořením první pracovní nabídky. Později si můžete sami v klidu zkoušet, co všechno portál umí. Bez obavy, že byste cokoli publikovali veřejně, pokud nebudete chtít.

Telefon centrála Praha: +420 777 714 604
Email obchodní tým: office@pracevnakupnimcentru.cz

 

Začít vkládat nabídky na portál

Pokud ještě nejste aktivním klientem, napište nám název Vaší značky nebo prodejen v NC, pro které budete prostřednictvím našeho webu hledat personál a my se s Vámi spojíme obratem. Samozřejmě nám můžete také zavolat a během dvou hodin budete mít své pracovní nabídky zveřejněny.

Telefon centrála Praha: +420 777 714 604
Email obchodní tým: office@pracevnakupnimcentru.cz

 

Pro zobrazení kompletních firemních údajů klikněte na Kontakty
member of jobsatmall.com

VE SPOLUPRÁCI S NÁKUPNÍMI CENTRY

Projekt je oficiálně podporován ze strany NC jako jednotná platforma pro hledání zaměstnanců.
Nákupní centra zajišťují celorepublikovou a dlouhodobou publicitu portálu.