Hledáš práci?

Nejsme agentura

Všichni, kteří hledají nebo nabízí práci v nákupních a obchodních centrech – se potkávají na tomto místě. Proč?
Protože nejsme další inzertní pracovní portál, nejsme agentura ani žádný zprostředkovatel.

Naším úkolem je rozvíjet jediný portál, který se věnuje pracovním příležitostem v nákupních centrech (NC).
Na našem webu se věnujeme výhradně pracovním příležitostem v NC po celé České republice, kterých tady najdete aktuálně více než 80.   

Celý obsah je kompletně zdarma pro všechny zájemce o práci.
Žádné provize, žádná členství, dokonce ani svůj osobní účet si nemusíte otevírat, abyste si mohli prohlížet a odpovídat na pracovní nabídku.
Firmy platí měsíční poplatek za to, že mohou celoročně na jednom místě oslovovat pracovními nabídkami cílovou skupinu zájemců o práci v NC.
I proto vás na našem portále nebude otravovat ani jedna reklama.

U všech nabídek práce, které tady najdete, uvidíte přehledně i praktické informace, např. zda je práce vhodná pro studenty, jestli je možné pracovat na zkrácený úvazek nebo jaké benefity zaměstnavatel nabízí.

Zájemci o práci se nemusí spokojit jen s prohlížením pracovních příležitostí, ale mají možnost si vybrat a oslovit konkrétní prodejny nebo celou skupinu prodejen (například pokud víte, že chcete pracovat v prodejně se sportovním vybavením, tak jedním vyplněným formulářem kontaktujete všechny sportovní prodejny). Firmy se pak mohou ozvat přímo vám. 

Portál je přímo podporován ze strany nákupních center, které si přejí, aby jejich nájemci měli v prodejnách kvalitní personál.

 

JSTE TU SPRÁVNĚ.

80+ nákupních center, 350+ značek a nespočet pracovních příležitostí