APPLE SALES REPRESENTATIVE

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml mzda neuvedena
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

Do našeho týmu hledáme posilu - kolegu nebo kolegyni na pozici prodejce.
Předchozí prodejní zkušenosti uvítáme. Pokud je ale zatím nemáš, nevadí, vším potřebným tě rádi provedeme a prodávat tě naučíme.

Jakou máme představu?

• baví tě komunikace s lidmi
• zajímají tě nejmodernější technologie a Apple především :)
• jsi pracovitý, zodpovědný, časově flexibilní a dá se na tebe spolehnout
• chceš se rozvíjet, zlepšovat a posouvat se výš
• nevadí ti práce v týmu

Jaká bude tvoje náplň práce?
• aktivně oslovovat zákazníky, bavit se s nimi a vybírat pro ně ty nejvhodnější produkty
• týmově se podporovat v prodejích a brát to jako challenge :)
• péče o produkty a prodejnu
• práce s reklamacemi
• administrativa s tím vším spojená

Co čekáme od Vás

Co za to získáš?
• motivační systém odměny bez "stropu"
• zaměstnaneckou slevu na celé portfolio prodávaných produktů (jak Apple, tak i ostatních značek)
• školení přímo od Apple - produktové, ale i rozvojové
• MultiSportka
• kreativní teambuildingy, kde si užiješ hodně srandy
• příspěvek na studium cizího jazyka
• stravenkový paušál
• zázemí silné nadnárodní společnosti
• pro ty nejlepší nabízíme rozvojový program na pozici Store Managera

Tak co ty na to?
Pokud jsme tě zaujali, určitě se nám ozvi a pošli svůj životopis.

Moc se na tebe těšíme!

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Westfield Chodov (Praha)
Značka: iSTYLE
Druh pozice: Manažer prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: APPLE SALES REPRESENTATIVE
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu určitou
Mzda: mzda neuvedena
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Slevy na firemní produkty, Příspěvek na sport nebo volný čas
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk
en - Alespoň mírně pokročilý