Prodavač/-ka specialista

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
mzda neuvedena
Prémie - ne
Smlouva HPP, DPČ, DPP
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Chceš to mít do práce blízko? Cokoliv děláš, děláš to s chutí a s úsměvem? Hledáš práci, kde tě všechno naučí?

Pokud jsi na tyto otázky odpověděl /a ANO, pak hledáme právě tebe na pozici:
Prodavač/-ka pro jeden z těchto úseků :

obsluhovaný úsek lahůdek
pokladní

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

  • Ráno si připravíš svůj vybraný úsek pro zákazníky:

    obsluhovaný úsek
    : nakrájíš sýry a salámy, doplníš saláty, ugriluješ pochoutky z masa.

       pokladní : markuješ zboží na pokladně, je to jednoduché, vše tě naučíme.

        Pokud bude třeba, pomáháš svým kolegům na prodejně.

  • Během dne obsluhuješ zákazníka a doplňuješ sortiment.
  • Dokážeš zákazníkovi poradit a nabídnout náš sortiment.
  • Tvé zkušenosti, vstřícné chování a úsměv na tváři způsobí, že se k nám zákazník rád vrátí.

Co ti za tvou práci nabízíme?

  • Stravenky jsou u nás samozřejmostí.
  • Jistotu smlouvy na dobu neurčitou.
  • Příspěvek na dopravu až 650Kč měsíčně.
  • Věrné zaměstnance odměňujeme dovolenou navíc.
  • Od 1. dne u nás můžeš volat levněji ty, i tví přátelé.
  • Vyber si plný nebo zkrácený úvazek.
  • Pomůžeme ti vyšvihnout se na vyšší pozici, třeba až na manažera vlastní prodejny.

Co čekáme od Vás

Na naší prodejně se budeš cítit skvěle, pokud:

● Chceš pracovat v kolektivu příjemných kolegů.

● Rád/a odvádíš svou práci dobře.

● Jsi zodpovědný/á a pracovitý/á.

● Rád/a komunikuješ se zákazníkem.

● Jsi ochotný/-á pracovat ve směnném provozu.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Nisa Liberec (Liberec)
Značka: albert
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Prodavač/-ka specialista
Typ smluvního vztahu: HPP, DPČ, DPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: mzda neuvedena
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Slevy na firemní produkty, Příspěvek na sport nebo volný čas, Občerstvení na pracovišti
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost