Brigáda – Asistent/ka Prodeje

Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
image/svg+xml 115 Kč za hodinu
Prémie - ano
Pracovní smlouva
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Pro naši prodejnu Sportsdirect hledáme brigádníky na pozici Brigáda - Asistent/ka prodeje . Pokud od práce očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu a jiné povinnosti, tahle nabídka bude pro tebe ta pravá. Do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivé kolegy, kteří ocení skvělou partu lidí, zábavu na pracovišti a vynikající možnost pro vlastní rozvoj. Neboj, všechno tě naučíme.

Náplň práce:
  • Oslovení a odborné poradenství zákazníkovi
  • Prezentace zboží na prodejní ploše
  • Zařazení zboží na prodejní plochu
  • práce se skladem, s pokladnou
  • Účast na inventurách
Co vám nabízíme:
  • Hodinovou sazbu od 115,-Kč/hod
  • Flexibilní pracovní čas
  • Bonus za měsíční výkon až do výše 5% platu
  • Můžete vydělat 5% provizi z tisíců produktů
  • 20% zaměstnanecká sleva
  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Příležitost k rozvoji
  • Kariérní postup

Co čekáme od Vás

Co od vás očekáváme:
  • Věk nad 18 let
  • pozitivní a aktivní přístup, pečlivost, samostatnost, flexibilitu
  • 100% spolehlivost
  • dobré komunikační a organizační dovednosti

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Nákupní zóna Sever (Liberec)
Značka: Sports Direct
Druh pozice: Brigádník
Časový úvazek: Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Brigáda – Asistent/ka Prodeje
Typ smluvního vztahu: Smlouva
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 115 Kč za hodinu
Prémie: ano
Benefity: Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk