Brigáda v Rock Point

Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
image/svg+xml mzda neuvedena
Prémie - ne
DPČ, DPP
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Máte rádi sport a outdoor? Baví vás komunikovat s lidmi? Chcete být odborníkem a znát žhavé novinky na poli outdoorového a sportovního vybavení? Pak hledáme právě vás! Prodej u nás není pouze podávání a doplňování zboží, naši zákazníci očekávají profesionální servis, vynikající znalost produktu, schopnost poradit a vybrat vhodné vybavení. Pro naši prodejnu hledáme výpomoc, nástup možný ihned. Nabízíme - zajímavou práci v atraktivním prostředí - skvělý pracovní kolektiv - odpovídající finanční ohodnocení

Co čekáme od Vás

Požadujeme - orientaci na trhu se sportovním a outdoorovým vybavením - komunikační schopnosti a příjemné vystupování - orientaci na zákazníka - spolehlivost, otevřenost, pracovitost

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Olympia Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
Značka: ROCK POINT a.s.
Druh pozice: Brigádník
Časový úvazek: Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Brigáda v Rock Point
Typ smluvního vztahu: DPČ, DPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu určitou
Mzda: mzda neuvedena
Prémie: ne
Benefity: Flexibilní pracovní doba
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Základní