Pracovník/ce prodeje v PAUL

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml 31 500 - 32 500 Kč za měsíc
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

Jsi rád/a v denním kontaktu se zákazníkem? Máš zájem o gastronomii? Tak jsi tím/tou koho hledáme do našeho PAUL týmu. Přidej se k nám, nastartuj kariéru v tradičním rodinném pekařství s francouzským nádechem.

Co bude náplní tvé práce:

  • Příprava našeho jedinečného čerstvého sladkého a slaného pečiva, baget, sendvičů
  • Budeš v kontaktu se zákazníky, kterým zprostředkováváme výjimečný zážitek francouzského pekařství
  • Přijímání a zpracování objednávek je nedílnou součástí náplně práce
  • Aby se u nás zákazníci cítili příjemně, tak dodržování hygieny a čistoty na pracovišti je samozřejmostí
  • Jsme týmoví hráči, proto budeš v úzkém kontaktu se svými kolegy, kteří ti kdykoli poradí a pomohou

Co čekáme od Vás

Čím nás zaujmeš:

  • Nadšeným a pozitivním přístupem k práci a svěřeným úkolům
  • Zájmem o gastronomii, protože ten se ti u nás bude určitě hodit
  • Pokud jsi komunikativní, flexibilní a tvůj tým se na tebe může kdykoliv spolehnout
  • Za tvé případné zkušenosti s prodejem budeme rádi

Co ti můžeme nabídnout:

  • Práci na pracovní poměr (zkrácený/plný úvazek) se smlouvou na dobu neurčitou
  • Transparentní odpovídající mzdové ohodnocení (mzda vždy ke 13. dni v měsíci) + výkonnostní odměny + příspěvek na údržbu pracovního oděvu (1.979,-)
  • Benefity (MultiSport karta, příspěvěk do benefitního systému Cafeteria, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, sleva na firemní výrobky, zvýhodněné stravování v průběhu pracovní doby) + firemní akce (novoroční večírek, rodinný den, charitativní akce)
  • Silnou mezinárodní společnost, která se za své zaměstnance dokáže postavit
  • Příplatky za práci o víkendech (+10 %), přesčasy (+25 %) a svátky (+100 %)
  • Odměnu za doporučení nového/é kolegy/kolegyně na pracovní poměr - 15.000 Kč
  • Možnost výběru části mzdy skrze aplikaci kdykoliv budeš potřebovat
  • Plánování směn na základě tvých požadavků do 15. dne v měsíci na měsíc následující
  • Příležitost osobního a profesního růstu – posun na pozici vedoucí směny, vedoucí provozovny
  • Propracovaný školící/tréninkový plán, ve kterém každého veškeré pracovní aktivity naučíme
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Atrium Flora (Praha)
Značka: PAUL
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Pracovník/ce prodeje v PAUL
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 31 500 - 32 500 Kč za měsíc
Prémie: ne
Benefity: Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Příspěvek na sport nebo volný čas, Občerstvení na pracovišti
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost