Chybí nám jedna ingredience - TY!

Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a méně
image/svg+xml 27 000 - 31 000 Kč za měsíc
Prémie - ne
Smlouva HPP, DPČ, DPP
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Přidej se k nám a rozjeď svou kariéru!

V McDonald’s aktuálně hledáme nadšené kolegy na odpolední a noční směny, kteří mají chuť učit se novým věcem a posunout se dál. U nás nejde jen o hranolky a burgery, ale o týmovou práci a společný úspěch.

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení od 27.000 do 31.000 Kč
  • smlouva na dobu neurčitou
  • vánoční bonus
  • prázdninový bonus (příspěvek na dovolenou)
  • věrnostní bonus
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 %
  • víkendové směny s příplatkem 10 %
  • flexibilní plánování směn
  • možnost rychlého kariérního postupu
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
  • vstupenky do kina a na volnočasové aktivity (vstup do aquaparku aj.)
  • firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Co tě u nás bude čekat?

Budeš mít na starosti plynulý provoz restaurace – zejména přípravou pokrmů a výdejem objednávek. Taktéž budeš dbát o čistotu naší restaurace, aby ses v ní cítil/a dobře nejet ty, ale i naši zákazníci. Tím to ale zdaleka nekončí!

A co říkáš na práci v McCafé anebo že bys měl/a na starosti svůj tým zaměstnanců? Po zaučení máš možnost rychle postoupit na zajímavější pozice: trenéra, leadera péče o hosty anebo třeba na manažerské pozice!

Co čekáme od Vás

Jsi zodpovědný a máš radost, když můžeš z každého jídla udělat příjemný zážitek?

Konkrétně od tebe očekáváme:

  • spolehlivost a zodpovědný přístup
  • zdvořilé a příjemné vystupování při jednání s hosty
  • chuť učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Avion Ostrava (Ostrava)
Značka: McDonald’s
Druh pozice: Brigádník
Časový úvazek: Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a méně
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Chybí nám jedna ingredience - TY!
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP, DPČ, DPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 27 000 - 31 000 Kč za měsíc
Prémie: ne
Benefity: Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Občerstvení na pracovišti
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost