Hledáme posilu do vedení prodejny

Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
18 700 - 23 500 Kč za měsíc
Prémie - měsíční
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

  • úzká spolupráce s vedoucí prodejny a její zástupkyní
  • v nepřítomnosti vedoucí a její zástupkyně vedení týmu zaměstnanců, zodpovědnost za prodejnu.
  • komunikace se zákazníky, poradenství při výběru zboží, prodej, skladové práce.
  • práce s krásným módním zbožím (boty, kabelky, doplňkový sortiment)
  • NABÍZÍME:

    • příplatky za práci o víkendech a svátcích
    • motivační prémiový řád
    • příspěvek na životní pojištění po skončeni zkušební doby
    • 5 týdnů dovolené
    • Multi Pass Card – stravné v hodnotě 100,- za odpracovanou směnu
    • zaměstnanecké poukázky v hodnotě 4600,-/rok na nákup zboží po uplynutí zkušební doby
    • slevy na zboží
    • pravidelné soutěže pro zaměstnance o zajímavé ceny
    • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti – boty nás živí už více než 140 let
    • moderní pracovní prostředí v oblasti módy
    • Zajištění maximálního profesního rozvoje v oblasti prodejních dovedností a komunikace se zákazníkem

Co čekáme od Vás

  • zkušenosti s vedením zaměstnanců, schopnost motivovat je
  • chuť do práce a radost z ní
  • samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
  • výborná komunikace se zákazníky
  • chuť učit se novým věcem, dále se rozvíjet
  • zájem o módu

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Galerie Šantovka (Olomouc)
Značka: HUMANIC
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Hledáme posilu do vedení prodejny
Typ smluvního vztahu: HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 18 700 - 23 500 Kč za měsíc
Prémie: měsíční
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Dovolená více než 4 týdny
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk