Výrobář studené a teplé kuchyně - Home Office Bistro

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml 25 000 - 30 000 Kč za měsíc
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

Baví vás příprava čerstvých produktů a práce v kolektivu? Pokud jste odpověděli ano, pak jste náš člověk!

Pro naše bistro hledáme usměvavé, iniciativní a vždy pozitivně naladěné spolupracovníky. Staňte se součástí úspěšné, dynamické společnosti a přispějte svými zkušenostmi k jejímu dalšímu rozvoji!

Co vás čeká

  • příprava, servírování jídel, panini, salátů atd..
  • příprava teplých obědů
  • udržování chodu kuchyně v čistotě
  • obsluha zákazníků v přátelské atmosféře
  • aktivní zapojení do provozu pobočky

Co čekáme od Vás

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • nadšení a ochota učit se novým věcem
  • aktivní přístup k práci a zodpovědnost
  • osobní vztah a pozitivní přístup ke gastronomii/vaření
  • řídící a organizační schopnosti, samostatnostkomunikační dovednosti na vysoké úrovni

Výhodou bude, pokud budete umět

  • předchozí zkušenosti s přípravou jídel v podobném provozu východu nikoliv podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

  • zaměstnání na HPP
  • pracovní doba PO-PÁ
  • náborový příspěvěk 5.000,-Kč
  • dobré platové ohodnocení + bonusový plán za dosažené výsledky
  • možnost kariérního růstu
  • práci v mladém kolektivu
  • práci ve stabilní společnosti
  • Firemní akce, Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Westfield Chodov (Praha)
Značka: Fruitisimo
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Výrobář studené a teplé kuchyně - Home Office Bistro
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč za měsíc
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Příspěvek na sport nebo volný čas, Občerstvení na pracovišti
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk
en - Výhodou