SERVISNÍ TECHNIK - DECATHLON PLZEŇ

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml mzda neuvedena
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

V Decathlonu chceme zpřístupnit sport co nejvíce lidem a právě ty nám v tom můžeš pomoci. Do našeho týmu hledáme aktivní sportovce, kteří se nebojí přijímat výzvy a pomohou nám posouvat věci dopředu. Seber odvahu a připoj se k týmu Decathlon, který má touto dobou v Čechách více než 1900 spoluhráčů!

Maloobchodní prodej se v příštích pěti letech promění více než tomu bylo v posledních padesáti letech. V Decathlonu máme rádi výzvy. Nechceme tyto změny pouze sledovat, chceme je reálně tvořit spolu s sportovci, kteří mají chuť se realizovat, učit se, růst a zlepšovat věci kolem sebe.

V současné době hledáme zručné kolegy a kolegyně na oddělení servisu. Zvládneš sestavit kolo, nabrousit lyže nebo vyplést raketu? Pokud ano, neváhej se připojit k našemu týmu.

Pokud ne, nemusíš mít strach, všechno tě naučíme!

Náš tým se v současné době skládá z několika stálých členů. Moc rádi, tě přivátáme mezi sebou.

U nás najdeš skvělé možnosti pro další kariérní růst a přátelský kolektiv, se kterým tě to bude bavit.

<section id="na-co-se-muzes-tesit" class="Section Section--bare mb-20 lg:mb-40 xl:mb-80">
  • Co se ti dále může hodit?
  • 1Angličtina

    Se zahraničními kolegy se zvládneš domluvit i bez google překladače.

  • 2Odolnost vůči stresu

    Dokážeš se vypořádat se stresovou situací a samostatně ji vyřešit.

</section><section class="Section Section--appended">

To nejdůležitější. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ DEN?

  • Radíš zákazníkům

    Každému zákazníkovi se věnuješ tak, jak kdyby dorazil tvůj nejlepší kamarád.

  • Makáš na sobě

    Aktivně se zapojuješ do tréninků a školení, abys svoje skills vybrousil/a jako diamant.

  • Posouváš se vpřed

    Přijímáš nové role a mise, čímž získáváš nové zkušenosti a buduješ tak svou kariéru.

  • Jsi kreativní

    K novým výzvám jsi otevřený/á, když přijdeš s inovativním nápadem, nebojíš se ho realizovat.

  • Zajišťuješ servis

    Zajišťuješ servis produktů, kladeš přitom velký důraz na bezpečnost našich zákazníků.

  • Testuješ naše výrobky

    Nechceš prodávat zajíce v pytli, proto při sportu testuješ naše výrobky. Svoje zkušenosti pak dál předáváš dalším sporťákům - našim zákazníkům.

  • Společné oslavy

    Se svým týmem společně oslavuješ naše úspěchy a pravidelně sportujete.

  • Náhradní díly

    Staráš se o dostatečné množství náhradních dílů na prodejně.

ŠIROKÁ ŠKÁLA BENEFITŮ

  • Využíváš příspěvek na sport nebo zvýhodněnou Multisportku.

  • Svoji pracovní dobu nastavuješ zodpovědně podle svých možností.

  • Jsi ambassadorem Decathlonu, proto kupuješ naše výrobky se slevou 25 %.

  • Splněné cíle se ti promítají do výplat. Měsíčně až 10 % a ročně až do výše 2 platů.

  • Každý měsíc utužujeme kolektiv pravidelným sportem. Na pravidelných týmových meetinzích společně oslavujeme dosažené cíle.

  • U nás můžeš otestovat všechno sportovní vybavení.

  • Odpočinek je důležitý, proto si každý rok dopřáváš 25 dnů dovolené.

  • V Decathlonu se můžeš stát akcionářem firmy a tím si zhodnotit své úspory.

</section>

</section>

Co čekáme od Vás

Jaké SKILLS u nás potřebuješ?

  • 1Sportovec

    Běžnou součástí tvého života je sport a pohyb.

  • 2Ochota

    Pro své kolegy i zákazníky jseš tu vždy, když tě potřebují.

  • 3Selský rozum

    Ať se jedná o jednoduché či složité rozhodnutí, používáš selský rozum.

  • 4Mobilita

    Víš, že když chceš růst a posouvat se dál, musíš občas změnit své působiště.

  • 5Zodpovědnost

    Stavíš se čelem ke svým závazkům

  • 6Komunikace

    Jseš rád/a mezi lidmi a s každým dokážeš najít společnou řeč.

  • 7Technické myšlení

    Zvládáš samostatně používat různé pracovní nástroje. Dokážeš se naučit další technické dovednosti, např. údržba kol, práce se strojem na broušení lyží, apod.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Borská pole (Plzeň)
Značka: Decathlon
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: SERVISNÍ TECHNIK - DECATHLON PLZEŇ
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: mzda neuvedena
Prémie: ne
Benefity: Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Příspěvek na sport nebo volný čas, Dovolená více než 4 týdny, Občerstvení na pracovišti, Finanční benefit
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost
en - Alespoň mírně pokročilý