Poradce zákazníka Rock Point

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml mzda neuvedena
Prémie - ne
Smlouva HPP, DPČ, DPP
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Máte rádi sport a outdoor? Baví vás komunikovat s lidmi? Chcete být odborníkem a znát žhavé novinky na poli outdoorového a sportovního vybavení? Pak hledáme právě vás! Prodej u nás není pouze podávání a doplňování zboží, naši zákazníci očekávají profesionální servis, vynikající znalost produktu, schopnost poradit a vybrat vhodné vybavení. Požadujeme - orientaci na trhu se sportovním a outdoorovým vybavením - komunikační schopnosti a příjemné vystupování - orientaci na zákazníka a na výsledek - motivaci a chuť učit se - spolehlivost, otevřenost, pracovitost Nabízíme - zajímavou práci v atraktivním prostředí - produktová školení - zajímavé finanční ohodnocení (dle osobních výsledků prodeje ) - zaměstnanecké benefity V případě, že vás naše nabídka zaujala a chcete se zúčastnit pohovoru, pošlete nám své CV. Více o naší společnosti můžete získat na www.rockpoint.cz

Co čekáme od Vás

Požadujeme - orientaci na trhu se sportovním a outdoorovým vybavením - komunikační schopnosti a příjemné vystupování - orientaci na zákazníka a na výsledek - motivaci a chuť učit se - spolehlivost, otevřenost, pracovitost V případě, že vás naše nabídka zaujala a chcete se zúčastnit pohovoru, pošlete nám své CV. Více o naší společnosti můžete získat na www.rockpoint.cz

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Letňany (Praha)
Značka: ROCK POINT a.s.
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Poradce zákazníka Rock Point
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP, DPČ, DPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu určitou
Mzda: mzda neuvedena
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Zdravotní volno, Dovolená více než 4 týdny, Finanční benefit
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk
en - Výhodou
de - Výhodou