BANKOVNÍ PORADCE

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml mzda neuvedena
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

Jste zkušený bankéř nebo člověk sice bez zkušeností z banky, ale s duší obchodníka a zájmem o oblast financí? Pak jste ten, koho hledáme. Vše potřebné vás naučíme a pomůžeme vám stát se profesionálem v oblasti poskytování finančních produktů. Přidejte se k úspěchům nejrychleji rostoucí banky!

Čemu se spolu s námi budete věnovat?

  • V prvních týdnech se společně zaměříme na vaší adaptaci. Díky propracovanému školícímu systému proniknete do tajů Raiffky, ve všem vás zaučíme a získáte potřebné certifikace.
  • Po zaučení se stanete profesionálem, který poskytuje prvotřídní klientský servis na osobních schůzkách i po telefonu a plní stanovený plán prodeje produktů.
  • Budete proaktivně poskytovat širokou paletu bankovních produktů dle potřeb klientů, a tak jim komplexně pomáhat ve všelijakých životních situacích.

Na co se dále můžete těšit?

  • Možnost svou aktivitou ovlivnit výši měsíčního výdělku. Plnit měsíční obchodní cíle se vám vyplatí.
  • Kulturu stojící na otevřenosti, týmovosti a neformálních vztazích.
  • Mrkněte na #zivotvraiffce a na www.atmoskop.cz.
  • Příležitost pro růst díky důmyslnému kariernímu systému.
  • A mnoho dalšího navíc: 25 dnů dovolené, až 4 dny volna bez udání důvodu, až 27.000 Kč v Cafeterii, které můžete využít na Multisportku, dovolenou či cokoliv jiného, zvýhodněné bankovní produkty, slevy u partnerských společností, např. Premier Cinema, O2, Čedok.

Co čekáme od Vás

Bez čeho se neobejdete?
  • Máte chuť obchodovat a nejlépe i nějakou obchodní praxi z banky či odjinud.
  • Baví vás komunikovat s lidmi a lidem je při jednání s vámi příjemně.
  • Nebojíte se proaktivně zvednout telefon a domluvit si schůzku.
  • Je vám blízké digi prostředí. Klienty učíme pracovat s naší mobilní aplikací.
  • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení.

Máte nutkání se připojit do našich řad? No tak do toho! Dejte nám o sobě vědět.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Nisa Liberec (Liberec)
Značka: Raiffeisen BANK
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: BANKOVNÍ PORADCE
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu určitou
Mzda: mzda neuvedena
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Slevy na firemní produkty, Příspěvek na sport nebo volný čas, Dovolená více než 4 týdny, Finanční benefit
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk