Konzultant O2 prodejny (m/ž)

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
32 000 - 62 000 Kč za měsíc
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Odpovědět

Co Vás čeká u nás

Máš po škole? Nebo motivaci něco dokázat? Jako konzultanti začínali skoro všichni naši vedoucí i současný ředitel O2 Prodejen Honza Nekovář. Na nic nečekej a udělej první krok pro svůj úspěch ještě dnes! ✔Průměrná mzda fixu včetně provizí je 32 000Kč - 62 000Kč dle výkonu. Provize nejsou omezené, můžeš si vydělat i více. Je to jen na tobě. . ✔Neomezený tarif, soutěže, týmové akce a další benefity najdeš níž. ✔Dvoutýdenní školení online. Naučíš se všechno, co potřebuješ jako konzultant umět a znát... ✔... tedy i prodávat. V prodejně ti do začátku pomůže zkušenější kolega. ✔Kontakt se zákazníky, kteří přijdou do prodejny. Denně naživo nebo po telefonu. ✔8 hodinové pracovní směny.

Co čekáme od Vás

ÚSPĚCH? ANO, POKUD SE NEBOJÍŠ… ✔Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu. ✔Každé 2 roky příspěvek až 7 200 Kč na nový telefon. ✔18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. ✔Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy. ✔Multisport kartu – nadupanou vstupenku do wellnes a fitka. ✔5 týdnů dovolené pro odpočinek. ✔Stravenky v hodnotě 105 Kč (O2 přispívá 65 Kč). ✔Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Nisa Liberec (Liberec)
Značka: O2
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Konzultant O2 prodejny (m/ž)
Typ smluvního vztahu: HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 32 000 - 62 000 Kč za měsíc
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Příspěvek na sport nebo volný čas, Zdravotní volno, Dovolená více než 4 týdny
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
Odpovědět