Store Support

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml 24 000 - 28 000 Kč za měsíc
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

O naše zákazníky se nestarají pouze naše Beauty Konzultantky ale celý tým v zázemí pobočky, který jsou před zákazníky skryty za oponou.

Hledáme někoho kdo, se postará o zázemí pobočky, aby bylo vše naskladněno a vše v systému a na správném místě.

Co Tě u nás na pozici Skladníka čeká?

  • Přijímat zboží z centrálního skladu na pobočku a dohlédnout, aby se dostalo až na své místo na regálu.
  • Přijímat, zaskladňovat a vydávat objednávky z našeho e-shopu, které si zákazníci nechali poslat na pobočku k osobnímu vyzvednutí.
  • Dělat údržbu skladu, tzn. přeskladňovat zboží tak, aby byl prostor efektivně využitý a nebyly tam jen samé poloprázdné boxy.
  • Pracovat v interním softwaru firmy (např. při inventarizaci zboží) a s technikou obecně

Co Ti za to nabídneme?

  • Stabilní práci na HPP.
  • Skvělý dynamický kolektiv přátelských lidí a neformální pracovní prostředí.
  • Samozřejmostí jsou benefity jako je stravenková karta, zaměstnanecké slevy na našem e-shopu, možnost vybrat si výplatu kdykoliv, vše jednoduše přes webovou / mobilní aplikaci, Multisport karta, teambuildingy ale i celofiremní akce atd.

Co čekáme od Vás

Co od Tebe očekáváme?

  • Předchozí zkušenost na obdobní pozici
  • Pozitivní přístup a důraz na týmovou spolupráci - jsme jedna velká rodina a příjemné pracovní prostředí je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí vůbec.
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost, abychom věděli, že se navzájem na sebe můžeme 100% spolehnout.
  • Kladný vztah k práci "fyzického rázu" - nejde o těžkou práci, jen budeš zkrátka většinu času na nohou...
  • Kladný vztah k technologiím a důslednost (systémům, tabulkám, počítači, čtečce, systémům ani nastaveným procesům se nevyhneš)
  • Předchozí zkušenost s chodem prodejny nebo skladu výhodou

Získali jsme Tvoji pozornost a máš chuť být součástí nášho týmu

Na nic nečekej a pošli nám své CV

Už teď se na Tebe těšíme!

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Florentinum (Praha)
Značka: NOTINO
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Store Support
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu určitou
Mzda: 24 000 - 28 000 Kč za měsíc
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Příspěvek na sport nebo volný čas
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk