Dlouhodobá brigáda v Hostivaři za 135,-Kč/hod.

Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a méně
image/svg+xml 135 Kč za hodinu
Prémie - ne
Smlouva HPP, DPČ, DPP
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Staň se součástí našeho týmu!

Koho hledáme:

Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže, tak neváhej a pojď k nám.

Hledáme brigádníky co mohou pracovat minimálně 4 víkendové dny za měsíc a alespoň 1 směnu v týdnu. Dostupnost na odpoledních směnách minimálně do 22hodiny.

Co nabízíme?

  • nástupní mzda 135,-kč/hod.
  • 50% slevu na stravování na směně
  • nápoje zcela zdarma ( káva ,čaj,cola,voda...)
  • příplatek za noční směny 30%
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy ve všech pobočkách v McDonald's ( menu za 110,-kč...) a slevy u všech našich partnerů( Datart,Knihy Dobrovský, Ryor...)
  • mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíci
  • dáme ti peněžní bonus pokud k nám přivedeš svého kámoše
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • jsme stabilní firma - pandemie s námi nezamávala.

Co čekáme od Vás

Co očekáváme:

Ukončená ZŠ
Ochota učit se novým věcem
Spolehlivost a zodpovědnost
Pravidelná docházka

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: VIVO Hostivař (Praha)
Značka: McDonald’s
Druh pozice: Brigádník
Časový úvazek: Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a méně
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Dlouhodobá brigáda v Hostivaři za 135,-Kč/hod.
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP, DPČ, DPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu určitou
Mzda: 135 Kč za hodinu
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Občerstvení na pracovišti
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost