McDonald´s České Budějovice, Pražská 24, IGY Centrum

Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
image/svg+xml 16 000 - 22 000 Kč za měsíc
Prémie - ne
Smlouva HPP, DPČ, DPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

Staň se součástí našeho týmu!

Zaměstnanec provozu restaurace

Koho hledáme?

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst.
Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme dopolední /odpolední směny.
Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Co nabízíme?

- fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
- 50% slevu na stravování
- benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
- mzda na účtu ve stanoveném termínu
- uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
- možnost plánování směn dle časových možností

Co čekáme od Vás

Co očekáváme:

  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a zodpovědnost

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: IGY Centrum (České Budějovice)
Značka: McDonald’s
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Zkrácený PÚ - 20 hod / týden a více
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: McDonald´s České Budějovice, Pražská 24, IGY Centrum
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP, DPČ, DPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 16 000 - 22 000 Kč za měsíc
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Občerstvení na pracovišti
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Základní
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost