Visual Merchandiser

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml mzda neuvedena
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

Máte rádi módu a vše na pohled hezké? Rádi děláte vše pro to, aby se zákazníci cítili skvěle? Chcete být součástí společnosti, která podporuje a inspiruje ženy? Právě teď hledáme Visual Merchandisera/Dekoratéra na plný úvazek do našeho týmu na pobočce v OC Olympia v Plzni!

Vaše úloha v týmu
Jako Dekoratér/Visual Merchandiser budete v týmu expertem na vizuální stránku. Vaším úkolem bude prostřednictvím vizuální prezentace prodejny, výloh a figurín zviditelnit jednotlivé módní kousky, koncept i samotnou značku Lindex. Vytvářením inspirativního prostředí skrz módní kolekce a hledáním nových řešení v rámci konceptu sehráváte klíčovou roli v budování vizuální stránky prodejny. A co je nejdůležitější – společně se svými kolegy se staráte o to, aby si zákazník z nakupování odnesl ten nejlepší zážitek.

Tato pozice je možná na zkrácený (35 hodin/týden) nebo plný úvazek s nástupem od května.

Co vám můžeme nabídnout

  • Skandinávskou atmosféru (tedy příjemnou, otevřenou a přátelskou)
  • Jistotu stálého zaměstnání - jsme stabilní společnost, která existuje již od roku 1954
  • Skvělou módu, která je pro naše zaměstnance k dispozici se slevou
  • Benefit ve formě módních kousků Lindex podle vlastního výběru
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na kurzy angličtiny
  • Příspěvek 470 Kč měsíčně na Multisport kartu
  • Bonusy z tržeb
  • Možnost účastnit se zajímavých projektů po celé ČR i SR
  • Flexibilní pracovní dobu - směny jsou ranní i odpolední, včetně víkendů
  • Možnost kariérního růstu a účasti na zajímavých projektech v ČR i na Slovensku s ostatními kolegy

Více se o nás a našich hodnotách dozvíte tady.

Co čekáme od Vás

Hledáme někoho, kdo miluje módu a interakci se zákazníky. Jako Visual Merchandiser budete svým citem pro detail inspirovat ostatní lidi okolo sebe. Motivování a vedení kolegů tak, abyste společně našim zákazníkům vytvořili z návštěvy prodejny inspirativní zážitek, je pro Vás naprosto přirozené.

Nepožadujeme praxi na obdobných pozicích, avšak hledáme někoho, kdo umí spolupracovat s týmem, má cit pro módu, je učenlivý a flexibilní. Úspěšný kandidát na této pozici by měl být kreativní, zodpovědný, měl by mít přátelský přístup, chuť posouvat se i vzdělávat ostatní a nebojí se nových výzev. Hledáme také někoho s:

  • Ukončeným středoškolským vzděláním
  • Sebejistotou při práci s digitálními pracovními nástroji - dennodenně budete při své práci využívat tablet, PC a pokladní systémy
  • Se znalostí angličtiny slovem i písmem pro komunikaci s kolegy i zákazníky

Zkušenost s visual merchandisingem v rámci maloobchodního prodeje nebo s podobnou pozicí v oblasti služeb je výhodou, stejně jako vzdělání v této oblasti, ale ne nutností.

Zaujali jsme Vás a chtěli byste se k nám přidat? Neváhejte se ještě dnes přihlásit!

Nemůžeme se totiž dočkat, až se toho o Vás dozvíme více.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Olympia Plzeň (Plzeň)
Značka: Lindex
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: 01.05.2024
Název pozice: Visual Merchandiser
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu určitou
Mzda: mzda neuvedena
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Příspěvek na sport nebo volný čas
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost
en - Alespoň základní znalost