Visual Merchandiser - plný nebo zkrácený úvazek

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml 23 000 - 25 000 Kč za měsíc
Prémie - bonusy z tržeb
Smlouva HPP
Studenti Ne

Co Vás čeká u nás

Máte rádi módu a vše na pohled hezké a vizuální? Rádi děláte vše pro to, aby se zákazníci cítili skvěle? Chcete být součástí společnosti, která podporuje a inspiruje ženy? Právě teď hledáme Store Sales Visual Merchandisera do našeho týmu na pobočce v OC City Park v Jihlavě.

Co vám můžeme nabídnout
- Skandinávskou atmosféru (tedy příjemnou, otevřenou a přátelskou)
- Skvělou módu, která je pro naše zaměstnance k dispozici se slevou
- Oděvní benefit podle vlastního výběru
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na kurzy angličtiny
- Multisport kartu
- Odpovídající platové ohodnocení
- Bonusy z tržeb
- Jistotu stálého zaměstnání
- Možnost účastnit se zajímavých projektů v ČR
- Flexibilní pracovní dobu
- Možnost kariérního růstu (až 80% našich Store Managerů jsou bývalí Asistenti prodeje)

Více se o našich hodnotách a cílech dozvíte na zde.

Co čekáme od Vás

Jakožto Store Sales Visual Merchandiser jste v týmu expertem na vizuální stránku. Vaším úkolem je prostřednictvím vizuální prezentace prodejny a výloh pozvednout sortiment, koncept i samotnou značku Lindex. Budováním inspirativního prostředí a hledáním nových řešení sehráváte klíčovou roli ve vytváření prostředí prodejny. A co je nejdůležitější – společně se svými kolegy se staráte o to, aby si zákazník z nakupování odnesl ten nejlepší zážitek.

Hledáme někoho, kdo miluje módu a interakci se zákazníky. Jako Visual Merchandiser budete svým citem pro detail inspirovat ostatní lidi okolo sebe. Motivování a vedené kolegů tak, abyste společně našim zákazníkům vytvořili z návštěvy prodejny inspirativní zážitek, je pro Vás naprosto přirozené.

Nepožadujeme mnohaletou praxi na obdobných pozicích, avšak hledáme někoho, kdo umí spolupracovat s týmem, je učenlivý a flexibilní. Úspěšný kandidát na této pozici by měl být kreativní, zodpovědný, měl by mít přátelský přístup, chuť vzdělávat sebe i ostatní a nebojí se nových výzev. Hledáme také někoho s:

  • Ukončeným středoškolským vzděláním
    · Sebejistotou při práci s digitálními pracovními nástroji
    · Zkušenost s visual merchandisingem v rámci maloobchodního prodeje nebo s podobnou pozicí v oblasti služeb, výhodou
    · znalost angličtiny, slovem i písmem, výhodou
    · Výhodou je i vzdělání v oblasti visual merchandising či zkušenosti v módním průmyslu

Zaujali jsme Vás a chtěli byste se k nám přidat? Neváhejte se ještě dnes přihlásit! Nemůžeme se totiž dočkat, až se toho o Vás dozvíme více.

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Citypark (Jihlava)
Značka: Lindex
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Visual Merchandiser - plný nebo zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 23 000 - 25 000 Kč za měsíc
Prémie: bonusy z tržeb
Benefity: Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Flexibilní pracovní doba, Příspěvek na sport nebo volný čas
Vhodné pro studenty: Ne
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Pokročilá znalost
en - Alespoň základní znalost