Sportovní poradce specialista cyklo, lyže

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
image/svg+xml 22 000 - 28 000 Kč za měsíc
Prémie - ne
Smlouva HPP
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Pro prodejnu Intersport - Brno Olympia  hledáme: Sportovní poradce specialista cyklo, lyže

Co Vás u nás čeká:

  • Komunikace se zákazníkem – budeš zjišťovat, jaké jsou jeho potřeby, a pomůžeš mu s výběrem kol,lyží a  doplňkového  zboží
  • Příprava kol k vystavení na prodejně
  • Asistence při rozhodování o zboží na novou sezónu

Co nabízíme:

  • Multisportku
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost výhodně si u nás pořídit značkové sportovní vybavení
  • Pravidelné produktové školení, a to i formou campů a teambuildingů
  • Možnost rozvoje a postupu – časem se můžeš specializovat na konkrétní sortiment, vypracovat se na školitele apod.
  • Možnost testovat kola, elektrokola a další produkty
  • Možnost zařídit si pracovní poměr, který ti bude vyhovovat – nabíráme na HPP, zkrácený úvazek i brigádu
  • Zaměstnanecká sleva pro Vás a Vaše blízké
  • Zaujala Vás tato nabídka? Těšíme se na vaši odpověď!

Co čekáme od Vás

Co očekáváme:

  • Komunikační dovednosti – nehledáme profesionální řečníky, ale schopnost neformálně a mile si popovídat se zákazníkem je pro nás důležitá
  • Nadšení pro cyklistiku a chuť se vzdělávat – budeme tvé znalosti dál rozvíjet
  • Dobrá nálada – zakládáme si na skvělém servisu a fungujících týmech, proto hledáme někoho, s kým se budou cítit dobře zákazníci i naši zaměstnanci

Zaujali jsme Tě? Pošli nám prosím svůj životopis

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Nákupní centrum: Futurum Hradec Králové (Hradec Králové)
Značka: Intersport
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Sportovní poradce specialista cyklo, lyže
Typ smluvního vztahu: Smlouva HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 22 000 - 28 000 Kč za měsíc
Prémie: ne
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Základní