Bankovní asistent Air Bank Kladno (pracujte jen 35h/týd.)

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
25 000 - 34 000 Kč za měsíc
Prémie - ano
Smlouva HPP
Studenti Ano

Odpovědět

Co Vás čeká u nás

V Air bank (na pobočkách v obchodních centrech) jsme si zkrátili pracovní dobu na 35 hod/týdně! Vše ostatní jsme nechali stejné. Ať už je to mzda nebo nálada. Ano, pracuje se u nás na směny. Ano, máme ranní, odpolední i víkendy. Ale díky 35 hod./týdně mají naši bankéři čas si zajít na cvičení, nákupy, nebo si udělat pěkné 2 dny v měsíci volno.

Jaká je práce u nás?

… náročná … zábavná … různorodá … pravdivá … stabilní … rozvojová, no, asi bychom takhle mohli ještě pár řádek pokračovat. Rozhodně je pro nás důležité si na pobočce vyslechnout klienta a máme radost, pokud mu můžeme najít řešení právě u nás.
Netrápíme se s žádným papírováním, všechno jedem online. Svůj čas tak můžeme věnovat právě klientovi, svému rozvoji nebo vymýšlení, co ještě můžeme udělat, aby nás měli rádi klienti, akcionáři a abychom se tu měli dobře. Naší banku tvoříme společně.

Co u nás najdete?

Kromě zmiňovaných 35 hod./týdně jsou to například stravenky, multisport karty nebo slevy u smluvních společností. Především je to ale otevřené prostředí, kde je vítaná upřímnost a týmová práce a plné nasazení. Přijďte se o tom přesvědčit.


Co čekáme od Vás

Hledáme spolehlivého parťáka!

Jsme kladenská parta lidí, která mezi sebe hledá stejného nadšence do sportu, dobrého jídla a zábavy. 

Když nad tím přemýšlíme, je fuk, jestli doma máte ježčí farmu, patnáct koček nebo klapzubovu jedenáctku. Jediné bez čeho se neobejdeme je maturitní vysvědčení a trestní rejstřík čistý jako lilie. Pokud to tedy opravdu CHCETE zkusit, dejte nám o tom vědět!

Tak, teď je to na vás!

Pokud jste dočetl/dočetla až sem, tak nezbývá nic jiného, než se přihlásit, naťukat pár nezbytných věcí a můžeme se potkat. Boříme představy o neosobním bankovnictví, posouváme hranice a jen tak se nezastavíme.

Jana Tůmová (srdcař pobočky) a Šárka Zahradníková (Péče o zaměstnance)


Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Central Kladno (Kladno)
Značka: Air Bank
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Bankovní asistent Air Bank Kladno (pracujte jen 35h/týd.)
Typ smluvního vztahu: HPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 25 000 - 34 000 Kč za měsíc
Prémie: ano
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Příspěvek na sport nebo volný čas, Zdravotní volno, Dovolená více než 4 týdny
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
Čeština - Mateřský jazyk
Odpovědět
Air Bank / Bankovní asistent Air Bank Kladno (pracujte jen 35h/týd.) / Central Kladno