Chybí nám parťák nebo parťačka do smečky na pobočku na Floře

Plný úvazek - 168 hod / měsíc
27 000 - 36 000 Kč za měsíc
Prémie - ano
Smlouva HPP, DPČ, DPP
Studenti Ano

Co Vás čeká u nás

Jmenuji se Patrik a jsem manažer na pobočce Flora. Do naší smečky hledáme chybějícího člena – třeba zrovna Tebe!

Jak vypadá práce v Air Bank?

S oblibou říkám: „Lidé tu dostanou prostor k samostatnosti, rozvoji a každý má šanci přispět svým dílkem do celku.“ Jsem člověk, který je rád o dva dny lepší než včera. Proto jsem si vždy přál pracovat s fajn lidmi na věcech, které mají smysl. A to se mi v Air Bank splnilo.

Práce u nás je náročná, ale i zábavná. Když k nám přijde na pobočku klient, je pro nás důležité si ho vyslechnout a máme radost, pokud mu můžeme najít řešení právě u nás. Netrápíme se s žádným papírováním, všechno jedem online a tak svůj čas můžeme věnovat právě klientovi nebo svému rozvoji.

Naší banku tvoříme společně.

Co čekáme od Vás

Padneme si do oka, pokud:

  • se nebojíš komunikovat;
  • máš za sebou prodejní zkušenosti či prodejního ducha;
  • máš nápady, jak udělat každý den originální pro sebe a klienty.

Že neznáš bankovní tajemství? Nevadí, všechno o něm a o naší bance Tě rádi naučí naši trenéři, tým a vlastní mentor na pobočce. Každý z nás je navíc přeborník na něco z bankovnictví, říkáme tomu garant. Ve finále však každý umí vše a poskytne klientovi to, pro co si přišel a vždy přidá i něco navíc, co se prostě hodí.

Jediné bez čeho se u nás neobejdeme je

  • ukončené vzdělání maturitní zkouškou;
  • trestní rejstřík čistý jako lilie.

Pokud jsi dočetl/dočetla až sem, tak nezbývá nic jiného, než se přihlásit přes následující odkaz

Patrik Gunitš (manažer pobočky) a Klára Brousilová (Péče o zaměstnance)

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Obchodní centrum: Atrium Flora (Praha)
Značka: Air Bank
Druh pozice: Pracovník prodejny
Časový úvazek: Plný úvazek - 168 hod / měsíc
Datum nástupu: Ihned
Název pozice: Chybí nám parťák nebo parťačka do smečky na pobočku na Floře
Typ smluvního vztahu: HPP, DPČ, DPP
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Mzda: 27 000 - 36 000 Kč za měsíc
Prémie: ano
Benefity: Stravenky, Firemní akce, Slevy na firemní produkty, Zdravotní volno, Dovolená více než 4 týdny
Vhodné pro studenty: Ano
Požadované minimální vzdělání: Středoškolské
Znalost jazyka:
cz - Mateřský jazyk